Jaunaka informācija

25.11.2013 | Komentāri ( Nav )

Pierīgas atstarotāju akcijā piedalās ap divsimt cilvēku

Vakar četros Pierīgas novados – Ķekavas, Baldones, Inčukalna un Ikšķiles – vienlaikus ar atstarotājiem savu klātbūtni uz lielceļa demonstrēja vairāk nekā divi simti iedzīvotāju. Reģionālā pašvaldības policija rīkoja akciju „Neesi lielceļa eņģelis”, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību atstarotāja lietošanas nepieciešamībai un samazinātu cietušo gājēju skaitu. 

Ķekavā gājienam gar lielceļa A7 malu bija sapulcējušies ap sešdesmit dažāda vecuma cilvēku. Kā atzina gājiena dalībniece Linda no Ķekavas: „Par šo tēmu nepietiek tikai runāt, tas jānodemonstrē. Tāpēc labi, ka tiek rīkotas šādas akcijas. Patiešām piemirstas ikdienas skrējienā parūpēties par savu redzamību tumsā, atstarotājs jau ir vienmēr līdzi, tikai bieži vien paliek neizņemts no somas.” Arī vairāki jaunākie gājiena dalībnieki pauda pārsteigumu, cik redzams tomēr ir cilvēks ar atstarotāju.  

Nemaz nešķiet, ka var būt tik tumšs, lai neredzētu gājēju, kamēr, apsēžoties pie auto stūres, pats nesastopies ar gājēju neapgaismotā vietā. Atstarotāja radītais efekts ir vērā ņemams, sevišķi tādā tumšā un lietainā laikā, kāds ir pašlaik. Uzsniegot sniegam, situācija krietni uzlabojas, tomēr atstarotājam ir jābūt neatkarīgi no gadalaika, iestājoties tumsai.

 

Bildes ir pieejamās šeit: https://www.dropbox.com/sh/hgdno1827myawoa/kjCCPdLvF-
<- Atpakaļ uz: Inčukalna nodaļa

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA