Jaunaka informācija

10.02.2016 | Komentāri ( Nav )

Aizturēts vadītājs teju 5 promiļu reibumā

Ceturdien, 26.novembrī, ap plkst.09.30 Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts zvans no kāda satraukta Tīnūžu ciema iedzīvotāja par to, ka kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā pārvietojas ar baltās krāsas Audi automašīnu un ar savu agresīvo braukšanu apdraud autobraucējus un iedzīvotājus. 
 Patrulējot Tīnūžu ciemā, Pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja pazīmēm atbilstošas markas un krāsas automašīna, kuras vadītājs nebija ieslēdzis tuvās gaismas lukturus un ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji mainīja braukšanas virzienu, nogriežot savu spēkratu kādā šķērsielā. 
 Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas Audi vadītājs noreaģēja un pēc pārbaudes tika konstatēts, ka autovadītājs sēdies pie stūres teju 5 promiļu reibumā. Alkometrs alkohola koncentrāciju izelpotajā gaisā transportlīdzekļa vadītājam uzrādīja 4,94 promiļu apmērā. 
 Pašvaldības policija pateicas iedzīvotājam, kurš sniedza informāciju par pārkāpēju un atzīst, ka šoreiz nelaimi izdevās novērst. Iereibušo pārkāpēju mašīnai nokļūstot Ikšķiles novada ielās, kur šajā laikā ir intensīva satiksme, bērni mēro ceļu no skolas uz mājām, sekas pārgalvīgā vadītāja rīcībai būtu neprognozējamas.

 Vairāk par šo Degpunkta sižetā: tvplay.skaties.lv/parraides/degpunkta
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA