Jaunaka informācija

25.06.2013 | Komentāri ( Nav )

Neraugoties uz dažiem starpgadījumiem, Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) darbinieki šogad aizvadījuši salīdzinoši mierīgus svētkus.  Svētku periodā no 21. līdz 24.jūnijam Ķekavā, pateicoties iedzīvotāju līdzdalībai, aizturēti divi dzērājšoferi. Lielo svētku lomu neizdevās iegūt kādam...

[vairāk]

21.06.2013 | Komentāri ( Nav )

Nepeldies ūdens tilpnēs, kur tas ir aizliegts!Pirms dodies peldēt, par to brīdini krastā palikušos! Vienmēr pieskatiet viens otru, lai nelaimes gadījumā varētu savlaicīgi palīdzēt! Nedrīkst lēkt ūdenī no tramplīna, laipas vai augsta krasta ne uz galvas, ne uz kājām, jo tā vari gūt smagas...

[vairāk]

26.03.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālās pašvaldības policija, sagaidot savu pirmo jubileju, Ķekavā atklājusi muzeju, kurā apkopoti eksponāti jau no Ķekavas municipālās policijas dibināšanas 1994. gadā līdz pat šim brīdim.

[vairāk]

26.03.2013 | Komentāri ( Nav )

Pateicoties nelaimē nokļuvušās sirmgalves draudzenes modrībai un Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, 25. marta vakarā Ķekavā izdevies glābt kādas 83 gadus vecas sievietes dzīvību.  Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvalde satrauktās iedzīvotājas zvanu...

[vairāk]

15.03.2013 | Komentāri ( Nav )

RPP aizvadījusi spraiga darba un emocijām bagātu gadu. Kā prioritātes policijas darbā ir noteiktas godprātīgs un kvalitatīvs darbs un pozitīva sadarbība ar iedzīvotājiem. Pārliecība un lepnums par to bija redzams katra policista sejā un stājā. Labākiem darbiniekiem un tiem, kas ar savu ieguldījumu...

[vairāk]

08.03.2013 | Komentāri ( Nav )

6. martā Reģionālās pašvaldības policijas telpās tika atklātas īslaicīgās aizturēšanas izolatora telpas, kas pēc rekonstrukcijas kļuvušas plašākas un iekārtotas atbilstoši pastāvošajām normatīvajām prasībām. Telpu remonts un labiekārtošana ilgusi divus mēnešus, un šiem remontdarbiem Ķekavas novada...

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Ceturtdien ap plkst.18 Ikšķilē, Upes ielā, pēc iedzīvotāju izsaukuma uz aizdomu pamata aizturēts kāds "Volkswagen" mikorautobusa vadītāju, portālu Ogrenet informē Reģionālās Pašvaldības Policijas (RPP) Ikšķiles nodaļa.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) Ikšķiles novada nodaļas darbinieki 5.februārī Ikšķilē aizturēja kādu vīrieti, kurš tika nogādāts uz Psihiatrijas un narkoloģijas centru Rīgā, jo mediķi viņu atzina par sabiedrībai bīstamu.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Latvijas iedzīvotāji jau kādu laiku var izbaudīt pamatīgu ziemu – gan sniegu, gan pamatīgu salu, kad termometra stabiņš noslīdējis zem vairāk kā desmit grādu atzīmes.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālajā pašvaldības policijā saņemtie izsaukumi: 316

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki naktī uz 31. decembri Ķekavā aizturēja mikroautobusa vadītāju, kurš vadīja spēkratu stiprā alkohola reibumā.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

2013.gada 4. janvāra pēcpusdienā izcēlās ugunsgrēks kopmītņu tipa istabā Ķekavā, Gaismas ielā 19, 8.korpusā. Piecstāvu ēkā ar atklātu liesmu pamatā dega ceturtā stāva kopmītņu tipa istaba un koridors 30 kvadrātmetru platībā.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) bērnu un pusaudžu kluba „Vairogs” mazajiem dalībniekiem kopā ar vecākiem bija lieliska iespēja 3. janvārī nosvinēt Jaunā gada svētkus Rīgas Motormuzejā, informē RPP nepilngadīgo lietu speciāliste Guna Saulīte.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna novada nodaļa gada nogalē rīkoja Ziemassvētku pasākumus bērniem Inčukalna novada pirmsskolas izglītības iestādēs „Jancis” Vangažos, „Minka” Inčukalnā un „Lapsiņa” Gaujā.

[vairāk]

08.02.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālā pašvaldības policija kopā ar biedrību Solis tuvāk 19. decembrī Ķekavas novadā rīkoja reidu, kura laikā pievērsa gājēju uzmanību atstarotāju lietošanas būtiskai lomai savas dzīvības glābšanā, pārvietojoties pa neapgaismotām ielām diennakts tumšajā laikā.

[vairāk]