Jaunaka informācija

28.08.2013 | Komentāri ( Nav )

Reģionālā pašvaldības policija saņem piecas jaunas automašīnas

Reģionālā pašvaldības policija saņem piecas jaunas automašīnas 

 Piektdienas, 16.augusta, rītā Ķekavā Reģionālās pašvaldības policijas pārvaldes ēkā valdīja reizē satraukta un priecīga gaisotne. Pēc vairāku mēnešu gaidīšanas, tika saņemta un klātesošajiem izrādīta jaunās pašvaldības policijas Nissan NV 200 markas automašīnas, kuras aprīkotas ar bākugunīm un skaņas signālu, modernu aizturēto pārvadāšanas nodalījumu, videonovērošanas iekārtu, ka arī planšetdatoriem, kas ļauj pieslēgties pie interneta un policijas datu bāzēm. 

Jaunās automašīnas iegādāta iepirkuma rezultātā maijā mēnesī, bet turpat trīs mēnešus tās tika speciāli aprīkotas un piemērotas policijas vajadzībām. Turpmāk Reģionālās pašvaldības policijas darbiniekiem savās apkalpojamās teritorijās būs iespējams kvalitatīvāk veikt darbu, izmantojot operatīvā transporta priekšrocības. Jaunās automašīnas būs gana ietilpīgas, drošas un ekonomiskas.

Nevienam nav noslēpums, ka pašlaik mūsu operatīvā dienesta rīcībā ir automašīnas, kas nepārtraukti veicot patrulēšanu un sabiedriskās kārtības uzraudzīšanu Reģionālās pašvaldības policijas apkalpojamā teritorijā (Ķekavas, Baldones, Inčukalna un Ikšķiles novados) savus resursus jau ir izsmēlušas. Viens no svarīgākajiem ieguvumiem ir tas, ka šo jauno automašīnu dēļ mēs varēsim ietaupīti naudas līdzekļus degvielai, eļļai un remontam, bet galvenais - uzlabosies policijas operatīvais darbs, jo mašīnas ir aprīkotas ņemot vērā Pašvaldības policijas darba specifiku” uzsver Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš. 

Tiesības Pašvaldības policijai piegādāt picas jaunas automašīnas operatīvajā līzingā ieguva SIA „DNB līzings”. Šodien, 16.augustā Nissan automašīnu oficiālā pārstāvja Latvijā SIA „Norde” valdes loceklis Dainis Bremze nodeva piecas automašīnas Reģionālai pašvaldības policijai.
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA