Jaunaka informācija

03.09.2013 | Komentāri ( Nav )

Līdz ar jauno mācību gadu klāt ir arī Drošības diena

Sākoties jaunajam mācību gadam, Reģionālā pašvaldības policija sarūpējusi īpaši skolēniem aizraujošu pasākumu, lai atraktīvā veidā iepazīstinātu ar drošības dienestu darbību un pievērstu uzmanību drošības jautājumiem. 6. septembrī plkst.11.00 – 14.00 Ķekavā notiks ikgadējā Drošības  diena.    

Katru gadu Reģionālās pašvaldības policija sarūpē jaunas aktivitātes, lai jauno paaudzi uzrunātu un mudinātu domāt par savu un līdzcilvēku drošību, par drošības dienestu ikdienu un darbu.  Tāpēc šogad jau ierasto dalībnieku pulkam ar savām radošajām aktivitātēm piepulcējušies Latvijas loka šaušanas federācija, Ķekavas novada Jauniešu iniciatīva centrs un sporta klubs „Metta”, kā arī uzņēmumi „Latvijas Gāze” „Latvenergo” un „Sadales tīkli”.

Protams, ka Drošības dienas apmeklētājiem būs iespēja klātienē vērot arī Drošības dienas pastāvīgo dalībnieku aktivitātes - operatīvo dienestu, kinologu un hipologu darba paraugdemonstrējumus, aplūkot un izmēģināt ugunsdzēsēju un policistu ekipējumu, uzzināt, kā jāsniedz pirmo palīdzību nelaimē cietušajiem, un vēlreiz atkārtot, kādi noteikumi jāievēro, atrodoties uz ielas. Savukārt Reģionālās pašvaldības policijas draugs Jenots Jancis sarūpējis mazajiem gudriniekiem īpašu grūtu uzdevumu - Drošības taku.

Rūpējoties par drošu pārvietošanās uz ielas, pasākuma laikā notiks praktiska apmācība un lekcija par drošu velosipēda vadīšanu, kā arī, veiksmīgi nokārtojot pārbaudījumus, būs iespēja iegūt velosipēda vadīšanas tiesības.  

Savukārt Rīgas Jauno tehniķu centrs, ar kuru sadarbojas Reģionālās pašvaldības policijas vadītais bērnu un pusaudžu klubs Vairogs, piedāvās lidmodelisma, kartingu un mikari paraugdemonstrējumus, kā arī  citas radošas darbnīcas. 

Drošības dienā piedalīties aicināti ne tikai bērni no Ķekavas, Baldones, Inčukalna un Ikšķiles novadiem, kuros sabiedrisko kārtību nodrošina Reģionālā pašvaldības policija, bet arī pārējie novadnieki, kuriem interesē operatīvo drošības dienestu darbība.  

Drošības dienu rīko Reģionālā pašvaldības policija, tā notiks 6. septembrī, Ķekavā, Skolas ielā 2, (pie Ķekavas sākumskolas) plkst. 11.00 - 14.00. Vairāk par Drošības dienas aktivitātēm un konkrētiem norises laikiem – pašvaldības policijas interneta vietnē www.pp.gov.lv. 

Drošības dienā piedalīsies Valsts policijas struktūrvienības - Kinologu nodaļa, Hipologu nodaļa, Speciālo uzdevumu bataljons, Kriminālistikas pārvalde, Valsts policijas koledža; Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes 54. Inženiertehniskais bataljons,  Reģionālās pašvaldības policija,  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Latvijas Sarkanais Krusts, zemessargi (jaunsargi), Ceļu satiksmes drošības direkcija un Rīgas motormuzejs,  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Baložu sporta iniciatīvu centrs,  Latvijas loka šaušanas federācija,  Rīgas jauno tehniķu centrs, Latvijas loka šaušanas federācija, Ķekavas novada Jauniešu iniciatīva centrs un sporta klubs „Metta”, kā arī uzņēmumi „Latvijas Gāze” „Latvenergo” un „Sadales tīkli.

 Pasākumu programma 
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA