Jaunaka informācija

14.05.2014 | Komentāri ( Nav )

Ķekavas novadā aiztur trīs stipri iereibušus šoferus

Spraiga nedēļas nogale, ka arī tās sākums tika aizvadīts Reģionālai pašvaldības policijai (RPP), jo tika saņemti vairāki izsaukumi par iereibušajiem autovadītājiem. 

Tā 4. aprīlī, piektdienas vakarā, ap plkst. 22.00 Baložu pilsētā RPP videonovērošanas kameras fiksēja kādu stipri iereibušu vīrieti, kurš ieradās pilsētā ar mikroautobusu. Pamatīgā alkohola reibumā viņš devās pie sava spēkrata, kas bija novietots kāda lielveikala stāvvietā, iesēdās tajā uz uzsāka braukšanu. Līdz likumsargi paspēja ierasties notikuma vietā, autovadītājs šķērsoja ar automašīnu priekšā esošo grāvi, pārbrauca pāri pilsētas galvenajai  - Rīgas ielai un, strauji uzņemot ātrumu, ietriecās ēkā, kur atrodas pārtikas veiklas un bārs. Neskatoties uz to, ka bārs darbojas visu diennakti un šajā laika posmā ir visai bieži apmeklēts, tikai laimīgās sagadīšanās dēļ neviens, izņemot pašu braucēju un viņa spēkratu, nav cietis. 

5. aprīlī, sestdienas rītā, ap plkst. 7.00 RPP dežūrdaļā tika saņemta kāda satraukta iedzīvotāja informācija par to, ka automašīna Chrysler Voyager autovadītājs nesavaldīja savu spēkratu un gandrīz iebrauca autobusu pieturā Ķekavas novadā. Operatīvi reaģējot uz šo izsaukumu, šosejas Rīga – Bauska 26 km tika pamanīts pazīmēm atbilstošs transportlīdzeklis. Likumsargi nolēma nekavējoties apturēt automašīnu, ieslēdzot gaismas un skaņas signālus un ruporā dodot rīkojumu apturēt spēkratu. Minētās automašīnas vadītājs ignorēja policijas darbinieku norādījumus un turpināja ar savu agresīvo braukšanu apdraudēt autobraucējus un iedzīvotājus. Notverot pārkāpēju un noskaidrojot viņa personību (dzimis 1991. gadā), pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka jaunietis ir sēdies pie spēkrata stūres bez vadītāja apliecības un pamatīgā alkohola reibumā. 

Otrdien, 8. aprīlī, ap plkst. 3.00, veicot patrulēšanu Ķekavas novadā, pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja kāds spēkrats, kurš veica vairākus bīstamus manevrus, bet, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji mainīja braukšanas virzienu un palielināja ātrumu. Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas Mitsubishi Eclipse autovadītājs nereaģēja, turpinot palielināt ātrumu un bēgt no policijas. Pēc kāda laika likumsargiem izdevās apturēt transportlīdzekli un pārbaudes gaitā tika noskaidrots, ka 1990. gadā dzimušais vīrietis ir 3 promiļu lielā alkohola reibumā. 

Turpmākai izmeklēšanai atbilstoši pārkāpuma piekritībai iereibušais vīrietis tika nodots Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona darbinieku rīcībā.         

 
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA