Jaunaka informācija

26.03.2013 | Komentāri ( Nav )

Ķekavā izglābj sirmgalvi no nelaimes

Pateicoties nelaimē nokļuvušās sirmgalves draudzenes modrībai un Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) operatīvajai rīcībai, 25. marta vakarā Ķekavā izdevies glābt kādas 83 gadus vecas sievietes dzīvību. 

Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvalde satrauktās iedzīvotājas zvanu par savu draudzenes iespējamām likstām saņēma 25. martā vakarā, plkst. 19.47. Viņa informēja, ka Ķekavā dzīvojošā paziņa neatbild uz tālruņa zvaniem, lai gan dzīvoklī redzama spīdam gaisma un ieslēgts televizors. Esot pamatotas aizdomas, ka sirmgalvei esot kļuvis slikti ar veselību. 

Nekavējoties uz sirmgalves dzīvesvietu, kādā daudzdzīvokļu namā Ķekavā, ieradās RPP darbinieki, kuri bija izsaukuši arī kolēģus no Valsts ugunsdrošības dienesta un Neatliekamās medicīnas palīdzības dienesta.    

Ņemot vērā, ka sirmgalve neatsaucās uz pašvaldības policijas zvaniem pie durvīm, tika pieņemts lēmums uzlauzt dzīvokļa durvis. Ienākot dzīvoklī, gados vecā kundze tika atrasta guļam vannasistabā, jo viņai ir palicis slikti ar veselību, bet pašas spēkiem nav spējusi izkļūt ārā no telpas, lai izsauktu palīdzību. Pēc cietušās teiktā, vannasistabā viņa pavadījusi veselu dienu - kopš 24. marta vakara. Sirmgalve nekavējoties tika nogādā slimnīcā. 

Reģionālā pašvaldības policija pateicas Ķekavas iedzīvotājai, kura nebija vienaldzīga par savas draudzenes likteni un informēja likumsargus par iespējamo nelaimi.

Foto no www.kasjauns.lv
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA