Jaunaka informācija

21.08.2015 | Komentāri ( Nav )

Ķekavā notverti ubagi no Rumānijas, kas izliekas par invalīdiem

 Pirms dažām dienām, pārraides „Bez tabu” žurnālistu komanda nofilmēja vairākus jauniešus, kas ieradušies no Rumānijas, lai ubagotu ielās un prasītu cilvēkiem naudu, izliekoties par invalīdiem un klibiķiem. Vakar, 18.augustā, veicot patrulēšanu Ķekavas novadā, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes (RPP) darbinieku uzmanību piesaistīja tie paši jaunieši, kas jau šoreiz ar ubagošanu uzdarbojās Ķekavā. Trīs jaunieši un tumsnēja izskata meitene, klibodama un vienā rokā turēdama plastmasas glāzi, staigāja pa Ķekavas centru un prasīja naudu operācijai. 
 Ņemot vērā to, ka Sabiedriskās kārtības saistošie noteikumi Ķekavas novadā neatļauj nodarboties ar ubagošanu, iepriekš minētās personas tika nogādātas Pašvaldības policijā, kur noskaidrojās, ka vienam no iepriekš minētās jauniešu kompānijas nav personu apliecinošu dokumentu, bet otra uzrādītie personu apliecinošie dokumenti liecināja par iespējamām viltojuma pazīmēm. Turklāt, veicot iepriekš minētās jaunieši kompānijas mantu pārbaudi, Pašvaldības policija atrada 13 mobilos telefonus, magnetolu un citas mantas, kas, iespējams, ir zagtas vai iegūtas citā prettiesiskā veidā.
 Turpmākai izmeklēšanai atbilstoši pārkāpuma piekritībai, iepriekš minētie jaunieši tika nodoti Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Baloži iecirkņa darbinieku rīcībā.

 Pārraides "Bez tabu" sižets pieejams pēc šīs saites
 skaties.lv/…/riga-uzdarbojas-agresivi-ubagi-no-ruma…/ 

 Pašvaldības policija aicina atsaukties cilvēkus, ja kāds šajās bildēs atpazīst savas mantas vai pāridarītāju, (Diennakts tālrunis 67937102)
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA