Jaunaka informācija

24.11.2014 | Komentāri ( Nav )

Dzēris autovadītājs Ikšķiles novada ielās

Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki aizturēja dzērušu vadītāju, kurš vainojams ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā. 

2014.gada 23.novembrī ap plkst. 11:45 Reģionālās pašvaldības policijas (turpmāk – RPP) dežūrdaļā tika saņemta informācija par to, ka kādas Mitsubishi automašīnas vadītājs ir sēdies pie stūres kungu dūšā. RPP Ikšķiles novada pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Ikšķilē, pamanīja braucošu automašīnu Mitsubishi Lancer, kura piesaistīja likumsargu uzmanību ar vadītāja braukšanas stilu un bojājumiem uz priekšējā atdures stieņa un radiatora aizsargrestes.

Pēc vairākiem pieprasījumiem apturēt transportlīdzekli automašīnas Mitsubishi Lancer vadītājs noreaģēja un apstājās.

Kā noskaidroja RPP Ikšķiles novada pašvaldības policijas darbinieki, tad īsi pirms aizturēšanas automašīnas Mitsubishi Lancer vadītājs (1964.gadā dzimušais vīrietis), esot alkohola reibuma stāvoklī (izelpā tika fiksētas virs 1,00 promiles alkohola), izraisīja ceļu satiksmes negadījumu – Ikšķilē, iebraucot kādas mājas žogā, radot tam nopietnus bojājumus, ka arī sabojāja vairākas ceļa zīmes, un no negadījuma vietas aizbrauca.

Aizturētais automašīnas vadītājs turpmākām darbībām tika nodots Valsts policijas rīcībā.
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA