Jaunaka informācija

16.10.2013 | Komentāri ( Nav )

Drošības dienā Inčukalna novadā, Vangažos

 

Drošības diena noritēs piektdien, 27. septembrī plkst. 11.-15.00 Inčukalna novadā, Vangažos, Smilšu ielā 1. Tās mērķis ir atraktīvā veidā iepazīstināt skolēnus un citus interesentus ar drošības dienestu darbību un pievērst uzmanību drošības jautājumiem 

Katru gadu Reģionālās pašvaldības policija sarūpē jaunas aktivitātes, lai jauno paaudzi uzrunātu un mudinātu domāt par savu un līdzcilvēku drošību, par drošības dienestu ikdienu un darbu. Tāpēc šoreiz jau ierasto dalībnieku pulkam ar savām radošajām aktivitātēm piepulcējušies Rīgas pašvaldības Ūdens policija, NBS gaisa spēki, kā arī uzņēmumi „Latvijas Gāze” „Latvenergo”, „Sadales tīkli” un „Latvijas Dzelzceļš”. 

Drošības dienas apmeklētājiem būs iespēja klātienē vērot arī Drošības dienas pastāvīgo dalībnieku aktivitātes - operatīvo dienestu, kinologu un hipologu darba paraugdemonstrējumus, aplūkot un izmēģināt ugunsdzēsēju un policistu ekipējumu, uzzināt, kā jāsniedz pirmo palīdzību nelaimē cietušajiem, un vēlreiz atkārtot, kādi noteikumi jāievēro, atrodoties uz ielas. Savukārt Reģionālās pašvaldības policijas draugs Jenots Jancis sarūpējis mazajiem gudriniekiem īpašu grūtu uzdevumu - Drošības taku.

Drošības dienā piedalīsies Valsts policijas struktūrvienības - Kinologu nodaļa, Hipologu nodaļa, Speciālo uzdevumu bataljons, Kriminālistikas pārvalde, Valsts policijas koledža; Zemessardzes 54. Inženiertehniskais bataljons, Reģionālās pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Latvijas Sarkanais Krusts, zemessargi (jaunsargi), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Rīgas pašvaldības Ūdens policija, kā arī uzņēmumi „Latvijas Gāze” „Latvenergo”, „Sadales tīkli”, Latvijas Dzelzceļš”. 

PASĀKUMA PROGRAMMA
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA