Jaunaka informācija

21.08.2015 | Komentāri ( Nav )

Daugmalē stiprā alkohola reibumā esošais autovadītājs pēc sadursmes izraisīšanas aizturēts

Brīvdienās, 4.jūlijā, ap plkst. 18.15 Reģionālās pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts zvans no kāda satraukta Daugmales iedzīvotāja par to, ka kāds vīrietis stiprā alkohola reibumā pārvietojas Ķekavas novadā, Daugmalē ar VW Passat automašīnu un ar savu agresīvo braukšanu apdraud autobraucējus un iedzīvotājus.
Patrulējot Ķekavas novada Daugmales teritorijā, Pašvaldības policijas darbinieku uzmanību piesaistīja pazīmēm atbilstošas markas un krāsas automašīna, kuras vadītājs, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, strauji mainīja braukšanas virzienu un palielināja braukšanas ātrumu.
Uz policistu aicinājumu apstāties automašīnas VW Passat vadītājs nereaģēja, turpinot palielināt ātrumu un bēgt no policijas darbiniekiem. Vadītājs pēc vairākkārtējiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem un pārējo satiksmes dalībnieku apdraudējumiem nesavaldīja savu spēkratu un nobrauca no ceļa, izraisot sadursmi ar koku. Šajā negadījumā cietis automašīnas vadītājs, kurš ar vairākiem lūzumiem, tika nogādāts slimnīcā.
Jāpiebilst, ka viņu vadītai automašīnai nebija ne OCTA polises, ne tehniskās apskates, ka arī, iespējams, neatbilstošas riepas.
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA