Jaunaka informācija

01.09.2014 | Komentāri ( Nav )

Baložos aiztur vīrieti, iespējams, par slepkavības mēģinājumu

Pateicoties Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) vērīgumam un operatīvai rīcībai, šonakt, plkst. 00:17, 01.septembrī, Baložos tika aizturēt vīrietis, iespējams, par savas sievasmātes slepkavības mēģinājumu. Šobrīd cietušā ar vairākām grieztām brūcēm atrodas slimnīcā, bet aizturētais vīrietis nodots Valsts policijas kolēģu rīcībā tālākai izmeklēšanai.

Veicot patrulēšanu Baložu pilsētā, Skolas ielā RPP darbinieku uzmanību piesaistīja gados veca sieviete, kura māja ar roku, tādejādi, piesaistot policijas uzmanību. Reaģējot uz šo žestu, RRP darbinieki ieraudzīja pie mājas kāpņutelpas vel vienu 1975.gada dzimušo sievieti ar asinīm notraipītās drēbēs un vairākām grieztām brūcēm. Pēkšņi no kāpņutelpas parādījās vīrietis ar nazi rokās, kurš atvēzējoties mēģināja iedurt sievietei, taču ieraugot policijas darbiniekus metās bēgt kāpņutelpās. Skrienot vīrietim pakaļ, RPP darbinieki vīrieti aizturēja, izņēma divus ar asinīm aptraipītos nažus un vēlāk nodeva aizturēto vīrieti Valsts policijas darbiniekiem tālākajai rīcībai. 

Noskaidrojot aizturētās personu identitāti, tika konstatēts, ka aizturētais vīrietis ir dzimis 1990.gadā un ir cietušās sievietes meitas vīrs (znots) un jau iepriekš atradies policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem. 

 

 
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA