Jaunaka informācija

21.08.2015 | Komentāri ( Nav )

Ārzemnieks alkohola reibumā plosās Ķekavas novada ielās

Vakar, 28.jūnijā ap plkst. 03:00 Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes darbinieku uzmanību piesaistīja kāda iedzērusi kompānija 7 cilvēku sastāvā, kas izgāja no spēļu zāles un devās kādas Opel markas automašīnas virzienā. Pārbaudes gaitā Pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja, ka visa kompānija atbrauca no Moldovas Republikas piepelnīšanās nolūkos. Likumsargi izskaidroja Latvijas Republikas pastāvošo likumdošanu attiecībā uz alkohola lietošanu, ka arī atsevišķi brīdināja par nepieļaujamību sēsties pie stūres alkohola reibumā. Turpinot patrulēšanu Ķekavas novadā, apmēram pēc 40 minūtēm, Pašvaldības policijas darbinieki pamanīja iepriekš minēto automašīnu, kas brauc Ķekavā, pa Nākotnes ielu.

 Likumsargi nolēmuši nekavējoties apturēt automašīnu – ieslēdzot gaismas un skaņas signālus un ruporā dodot rīkojumu apturēt spēkratu. Minētās automašīnas vadītājs ignorēja policijas darbinieku norādījumus un paātrināja braukšanas ātrumu, taču alkohola reibums neļāva šoferim savaldīt savu spēkratu, tas saslīdēja, pārbrauca pāri norobežojošai barjerai un pamatīgi sabojājot automašīnas piekari, automašīna apstājās.

Notverot pārkāpēju, tika konstatēts, ka automašīnā Opel Astra atradās visi septiņi iepriekš pārbaudītie Moldovas Republikas pilsoņi, taču tās šoferis atradies 1,25 promiļu alkohola reibumā. Ceļu satiksmes negadījumā neviens nav cietis un turpmākai izmeklēšanai atbilstoši pārkāpuma piekritībai iereibušais vīrietis tika nodots Valsts policijas Rīgas reģionālās pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Ceļu policijas bataljona darbinieku rīcībā.

 
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA