Jaunaka informācija

21.08.2015 | Komentāri ( Nav )

Aizturot stipri iereibušu traktortehnikas šoferi, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki novērš lielāku nelaimi Ķekavā

Aizturot stipri iereibušu traktortehnikas šoferi, Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki novērš lielāku nelaimi Ķekavā 

Pateicoties likumsargu operatīvajai rīcībai, Reģionālās pašvaldības policijas Ķekavas novada pārvaldes policisti šonakt Ķekavā aizturēja traktortehnikas vadītāju stiprā alkohola reibumā, tādējādi savlaicīgi novēršot iespējams vēl smagāku negadījumu Ķekavā. 

Šonakt, 04.martā, ap plkst. 02:15 patrulējot Ķekavas novada teritorijā, Pašvaldības policijas darbinieki uz šosejas A-5 pamanīja traktortehnikas vienību, kas pārvietojās pa šoseju A-5 bez ieslēgtiem tuvās/tālas gaismas uguņiem, ka arī gabarītu lukturiem. Ņemot vērā to, ka šīs ceļa posms arī diennakts tumšajā laikā ir ar intensīvu satiksmi un atļautais braukšanas ātrums šajā ceļa posmā ir 90 km/stundā, bet traktortehnikas vadītājs brauca bez jebkādiem apgaismes līdzekļiem, tika nopietni apdraudēta ceļu satiksmes drošība. Pašvaldības policija ekipāža ieslēdza bākuuguņus, taču uz aicinājumu apstāties traktortehnikas vadītājs nereaģēja, turpinot braukšanu pa šoseju. Ņemot vērā to, ka traktortehnika pārvietojās samērā lēni, bet apdraudējums ceļu satiksmes drošībai nopietns, viens no Pašvaldības policijas darbiniekiem iesaistījās traktortehnikas apturēšanā, tas ir ar skriešanu panāca traktortehniku un atverot vadītāja durvis, iesaistījās tās apstūrēšanā. 

Jāpiebilst, ka traktortehnikas bremzes nedarbojās, bet pats vadītājs atradās stiprā alkohola reibumā, bet, par laimi, Pašvaldības policijas darbiniekiem izdevās apturēt traktortehniku un novērst, iespējams, vel lielāku nelaimi.

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 2,5 promiļu reibumā un traktortehnikas vadītāja apliecību rokās nav turējis. 

Traktortehnikas vadītājs tika nodots Valsts policijas darbinieku rīcībā, kur par šo faktu ir ierosināts kriminālprocess.
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA