Jaunaka informācija

16.10.2013 | Komentāri ( Nav )

Aizturēts autovadītājs narkotisko vielu reibumā

Svētdienas rīts Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas darbiniekiem iesākās uzsākot vajāšanu pret automašīnas Toyota Land Cruiser .

13.oktobrī pulksten 10:00 RPP Ikšķiles novada nodaļas darbinieki ievēroja automašīnu Toyota Land Cruiser, kuras vadītājs braucot Ikšķiles novadā pa A6 autoceļu virzienā uz Salaspili vadīja savu spēkratu bez nepieciešamības mainot braukšanas joslas un ar ātrumu kas apdraudēja citus ceļu satiksmes dalībniekus. Policijas darbinieki pieņēma lēmumu automašīnu apturēt, lai pārtrauktu likumpārkāpumu un novērstu iespējamo ceļu satiksmes negadījumu. 

Automašīnas vadītājs turpināja agresīvi vadīt savu spēkratu un nereaģēja uz policijas darbinieku pieprasījumu apturēt to. 

Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas darbiniekiem uzsāktā vajāšana noslēdzās Salaspils apdzīvotā mikrorajonā, pie Kalna ielas 7.nama, pēc avārijas izraisīšanas, iebraucot ceļa malā novietotā automašīnā Audi.

Pamatojoties uz  autovadītāja sūdzībām par veselības problēmām un acīm redzamām, tautā sauktajām „lomkām”, tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Pēc neatliekamās palīdzības sniegšanas Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles novada nodaļas darbinieki Toyota Land Cruiser vadītāju nodeva kolēģiem no Valsts policijas Ceļu policijas tālākai lietas virzībai. Par šo faktu Valsts policijā ir ierosināta krimināllieta.

VIDEO materiāls šeit
<- Atpakaļ uz: Informācija

Komentāri (0)


Nav komentāru

Pievienot komentāru:

Ievadiet kodu: *
 

CAPTCHA